Współpraca z IMVBox

Termin: 02.08.2016 - 08.07.2018

Z przyjemnością informujemy, że Zakład Iranistyki UJ podpisał umowę z platformą IMVBox (imvbox.com) jako Oficjalnym Partnerem Edukacyjnym. Umowa ma na celu współpracę w dziedzinie kinematografii, kultury i edukacji. Celem współpracy z IMVBox.com jest udostępnienie studentom alternatywnych metod nauki poprzez oglądanie filmów irańskich z opcją dostępu do podpisów w języku angielskim. Poszerzenie oferty dydaktycznej o media wizualne przyczyni się do bliższego poznania kultury i realiów życia codziennego Irańczyków, a także ułatwi naukę języka perskiego w jego różnych odmianach kolokwialnych. Pragniemy także pogłębić wiedzę naszych studentów na temat kinematografii irańskiej.

Obejmująca ponad 1000 filmów oferta IMVBox.com stanowi największą perskojęzyczną bibliotekę filmową online i jedyną legalną platformę tego typu o tematyce irańskiej. Celem IMVBox.com jest ukazanie różnorodności oraz bogactwa kinematografii irańskiej poprzez udostępnienie szerokiego wyboru nominowanych do nagród filmów irańskich, w tym obrazów fabularnych, dokumentalnych i produkcji krótkometrażowych.

The Department of Iranian Studies at the Jagiellonian University, Kraków, is pleased to announce imvbox.com as its "Official Education Partner". IMVBox.com collaborates with the Department in film, culture and education. The purpose of the partnership is to give the opportunity to students to learn differently by watching Iranian movies with the option of English subtitles. Alongside their Persian classes, students will improve their command of Farsi and sharpen their knowledge of the Iranian cinema, culture and everyday life by watching Iranian movies on IMVBox.com.

Boasting over 1000 streaming films, IMVBox.com is the largest 'online cinematheque' and only legal platform for Iranian content. By showcasing a large selection of award-winning Iranian movies, including features, documentaries, shorts and plays, IMVBox.com aims to present the diversity, depth and richness of Iranian Cinema.

Data opublikowania: 02.08.2016